Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemkowie

Działy , stanowiska

KOMÓRKI, STANOWISKA W OŚRODKU POMOCY

Elżbieta Kasprzak - Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej , e.kasprzak@opsprzemkow.pl,   tel. 768319200 wew.23

I DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ:

1.Pracownicy Socjalni:

Halina Gruchociak h.kaplon@opsprzemkow.pl 768319200 wew.25
Dominika Duma d.duma@opsprzemkow.pl 768319200 wew.25
Anna Kud a.kud@opsprzemkow.pl 768319200 wew.25
Wioletta Rzepka w.rzepka@opsprzemkow.pl 768319200 wew.25

2. Starszy specjalista pracy socjalnej:

Lidia Kulczyc l.kulczyc@opsprzemkow.pl 768319200 wew. 26, 768319140

3. Asystent Rodziny:

Iwona Ląd i.lad@opsprzemkow.pl 768319200 wew.26, 768319140

 

II DZIAŁ ŚWIADCZEŃ I USŁUG

4.Starszy inspektor ds. świadczeń

Danuta Cieślak d.cieslak@opsprzemkow.pl 768319200 wew.21

5. Opiekunki

Stanisława Charyk praca w terenie
Ewa Drozd praca w terenie
Marzena Śliwińska praca w terenie

 

III DZIAŁ KSIEGOWOŚCI i ADMINISTRACJI

6.Główna Ksiegowa

Maria Kozłowska-Łukowska m.kozlowska@opsprzemkow.pl 768319200 wew. 27

7. Podinspektor ds. kadr i płac

Monika Szajder m.szajder@opsprzemkow.pl 768319200 wew. 27

8. Referent

Urszula Kowalska u.kowalska@opsprzemkow.pl 760319200 wew.24

 

IV DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH, FUNDUSZ ALIMENTACYJNY I ŚWIADCZENIA WYCHOWAWCZE

Ewelina Zielińska- st.insp. ds. świadczeń e.zielinska@opsprzemkow.pl

768319200 wew. 21

Monika Komarnicka- Inspektor m.komarnicka@opsprzemkow.pl 768319200 wew. 21
Katarzyna Tadych -referent k.tadych@opsprzemkow.pl 768319200 wew. 26

 

Zegar

logo za życiem

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny